15.5.2017 - 23.6.2017 - Zkouškové období

1.7.2017 - 31.8.2017 - Hlavní prázdniny

25.4.2017: Exportní večer FMV „České firmy v Izraeli“

25.4.2017

CAS ve spolupráci s Centrem evropských studií a Studenským klubem obchodu a konkurenceschopnosti (SKOK) pořádají další Exportní večer Fakulty mezinárodních vztahů.

Hostem Exportního večera na téma "České firmy v Izraeli" bude pan Michal Zahradníček, předseda správní rady a zakladatel biotechnologické společnosti PrimeCell Therapeutics, která se věnuje oboru inovativní medicíny, založeném na kultivaci a manipulaci lidských buněk a lidských tkání. Jedná se především o buněčnou terapii a tkáňové inženýrství.

Pan Zahradníček je i členem Rady Česko-izraelské smíšené obchodní komory, jejímž cílem je "napomáhat svojí činností ke všestrannému rozvoji vzájemného obchodu mezi českými a izraelskými podnikatelskými subjekty".

Pozvání přijal i pan Roman Lesný, podnikatel a majitel společnosti ALIGIER, která v České republice vydala bestsellery o Izraeli a jeho ekonomice: Start-up Nation a Budiž voda.

Vstup na Exportní večer je zdarma, předchozí registrace není nutná.

Přednáška se koná v úterý 25. dubna, od 18:00 hod., v učebně RB 211 (VŠE Žižkov).

Fotografie jsou převzaty z webů www.natic.cz a www.startupnation.cz.

Program následujících Exportních večerů na FMV:

2. 5. Škoda Transportation a Škoda Electric: Transfer technologií do ČLR a řízení joint venture v ČLR, Petr Vízdal, Škoda Transportation, Jaromír Hájek, Škoda Electric

9. 5. Subsaharská Afrika - exportní a investiční příležitosti pro české firmy