Výstava fotografií ze soutěže CAS „Asie tradiční a moderní“

27.2.2017 10.3.2017

Ve dnech 27. února až 10. března 2017 proběhla v prostorách atria Rajské budovy VŠE v Praze výstava fotografií ze studentské soutěže CAS „Asie tradiční/moderní“.

Porota složená ze členů Centra asijských studií a vedení Fakulty mezinárodních vztahů ocenila tyto studenty Vysoké školy ekonomické v Praze: 1. Michaela Košatková (FPH), 2. Matyáš Havel (FMV), 3. Šimon Luňák (FPH), 4. Jan Švec (FMV). Ceny časopisu Týden získali: 1. Petr Slavík (FMV), 2. Ivona Maršíková (FMV), 3. Michaela Košatková (FPH). A ve facebookové soutěži byly vybrány jako nejzajímavější fotografie od těchto studentů: 1. Petr Slavík (FMV), 2. Berenika Nečasová (FMV).

Fotografie ze slavnostního předání cen autorům nejlepších fotografií najdete ZDE.

Nejlepších 50 fotografií pak najdete v tomto albu na FB profilu CAS.

Hlavním partnerem akce bylo Velvyslanectví Čínské lidové republiky v České republice. Mediálními partnery akce byly časopisy Týden a Lidé a Země. Zajímavé knižní ceny do soutěže věnovalo i nakladatelství Verzone a pan Jan Hebnar (mj. autor knihy Obchod s Čínou bez rizika a se ziskem).

Akce navázala na loňskou výstavu "Čína ne/známá", kterou pořádala Čínská studia při Fakultě mezinárodních vztahů. Nejlepší fotografie studentů i fotografie z vernisáže  výstavy "Čína ne/známá" najdete na FB profilu Čínských studií.

Týden - logo