12.2.2018 - 11.5.2018 - Výuka v letním semestru 2017/2018

MBA studium na Guanghua School of Management Pekingské univerzity

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA NOMINACI 2 STUDENTŮ/ABSOLVENTŮ FMV

Studenti i absolventi Fakulty mezinárodních vztahů (FMV) mají možnost studovat program MBA+ v Pekingu, a to se 2 plnými stipendii pro mladé profesionály!

Kandidáti by měli mít zajímavý odborný profil (zkušenosti z dynamického odvětví/podniku), dokončené minimálně bakalářské studium a alespoň 2 roky pracovních zkušeností.

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis a motivační esej (min. 2 strany A4, v angličtině, stejně jako CV) na stuchliz@vse.cz, nejpozději to do 1. dubna 2018 (včetně).

Kandidáti vybraní v 1. kole výběrového řízení budou dále dokládat i 2 doporučující dopisy, potvrzení o ukončení studia, transcript a další podklady. Není nutné disponovat zkouškou GMAT/GRE (evropský ekvivalent jazykové znalosti je postačující) ani bankovním výpisem (viz podmínky přijímacího řízení).

FMV vybere v prvním kole výběrového řízení 3-4 vhodné kandidáty, z nichž Velvyslanectví České republiky v Pekingu nominuje 2 studenty na uvedené MBA studium + případné náhradníky.

Další 4 zájemci (bez oficiální nominace a podpory FMV a české ambasády) mohou získat plné stipendium, pokud se přihlásí na program do 20. 4. 2018. Více informací najdete na stránkách MZV.

Informace o studijním programu (PDF, 10 MB)

informace o stipendiu (PDF, 126 KB)

"The One Belt One Road Scholarships consists of both full and half scholarships towards the total tuition fee of your MBA degree at Guanghua, which will be offered commencing from 2018 entry. The One Belt One Road Scholarships are available to international MBA students who meet all the conditions of the scholarship and accept their offer by the given deadline." - YU Liang, koordinátorka programu MBA.

na_celou_sirku