Výběrové řízení na pomocné vědecké síly pro Centrum asijských studií

24.6.2016

Centrum asijských studií (CAS) při Fakultě mezinárodních vztahů vypisuje výběrové řízení na obsazení dvou míst pomocných vědeckých sil, v rozsahu 3–5 hodin týdně (max. 20 hodin měsíčně, od 1. září 2016).

Pomocné vědecké síly (současní studenti bakalářského, magisterského nebo doktorského studia na VŠE v Praze) se budou podílet na organizaci akcí CAS, odborně se zapojovat do vědeckých i jiných projektů CAS apod.

Zájemci musí splňovat následující podmínky:

• výborná znalost českého a anglického jazyka (práce s anglickými dokumenty a komunikace se zahraničními partnery); znalost některého z asijských jazyků výhodou;
  • výborné organizační a komunikační schopnosti;
  • flexibilita, ochota učit se nové věci.

Žádosti o přijetí na místo pomocné vědecké síly (v podobě motivačních dopisů) spolu se strukturovaným životopisem posílejte do 24. června 2016, na adresu ředitelky CAS, doc. Ing. Zuzany Stuchlíkové, Ph.D. (stuchliz@vse.cz).