Exportní večery FMV v letním semestru 2019/20

Katedra světové ekonomiky, Centrum asijských studií a Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti (SKOK) na Fakultě mezinárodních vztahů vás zvou i v letním semestru 2019/2020 na další sérii Exportních večerů, přinášející originální a praktické pohledy manažerů, majitelů firem a odborníků ze státní správy k vybraným tématům současného světa exportu a zahraničního podnikání.

Exportní večery se konají v rámci kurzu 2SE521: Ekonomická analýza regionů a trendů světové ekonomiky (vedlejší specializace Ekonomická diplomacie), pod vedením doc. Zuzany Stuchlíkové, vždy v úterý 18:00-19:30, v místnosti RB 211.

Na jednotlivé akce není nutná registrace. Změna programu je vyhrazena.

Datum Téma Vystupující
3. 3. Podnikání v Latinské Americe Lukáš Trzaskalik (Primoco UAV)
31. 3. Exportní a investiční příležitosti ve Střední Asii Eliška Žigová (ředitelka odboru Asie a Tichomoří, Ministerstvo zahraničních věcí ČR; býv. velvyslankyně ČR v Kazachstánu a Kyrgyzstánu)
7. 4. Exportní a investiční příležitosti v evropských zemích Marek Svoboda (ředitel odboru Ekonomické diplomacie, Ministerstvo zahraničních věcí ČR)