14.3.2023: Přednáška M. Bednáře „Jak Singapur změní tvůj život? Inovace, které ovlivní budoucnost lidstva“

Zveme vás na přednášku a diskusi „Jak Singapur změní tvůj život? Inovace, které ovlivní budoucnost lidstva“, na které vystoupí pan Marcel Bednář, ředitel Česko-singapurské obchodní komory. Akce, kterou organizuje Centrum asijských studií spolu s Katedrou mezinárodních ekonomických vztahů na Fakultě mezinárodních vztahů VŠE v Praze v rámci jarních Exportních večerů, proběhne v úterý 14. března 2023, 18:00-19:30, na RB 210 (v areálu VŠE Žižkov).

Exportní večery jsou otevřené i pro nezapsané studenty a zájemce z VŠE, stejně tak absolventy VŠEV případě, že byste se rádi zúčastnili, ale nejste z VŠE, zaregistrujte se na adrese stuchliz@vse.cz, vždy nejpozději den před konáním přednášky. Do e-mailu napište vaše jméno a afilaci (pracoviště). Přednášky probíhající na VŠE nebudou z technických důvodů nahrávány ani streamovány. Přednášky probíhající online proběhnou v prostředí MS Teams. Podrobnosti k přihlášení k akci přes Teams najdete před jejím konáním na webových a facebookových stránkách CAS a KMEV (příp. klikněte v tabulce na název nadcházející akce).
Změna programu vyhrazena.