19. 3. 2021: Přednáška J. Ptáčkové „Boj proti chudobě v ČLR na příkladu Tibetu“

Zveme vás na online přednášku a diskusi na téma „Boj proti chudobě v ČLR na příkladu Tibetu“, která proběhne v pátek 19. března 2021 (11:00-12:30, v Teams), v rámci předmětu Čínská ekonomika (2SE533), v magisterské vedlejší specializaci Čínská studia na Fakultě mezinárodních vztahů, VŠE v Praze.

Vystoupí paní Jarmila Ptáčková z Oddělení Východní Asie Orientálního ústavu Akademie věd ČR.

Přednáška je otevřená i pro nezapsané studenty a zájemce z VŠE. Kód k přihlášení do Teams: dcmhx1e.

V případě, že máte o akce zájem, a nejste z VŠE, zaregistrujte se na adrese  stuchliz@vse.cz, nejpozději 18. 3. 2021. Do e-mailu napište vaše jméno a afilaci (pracoviště). Následně vám bude umožněn přístup do Teams.

Změna programu vyhrazena. Pro příp. další informace kontaktujte doc. Stuchlíkovou, garantku předmětu (stuchliz@vse.cz).

Foto: Převzato z webu Vesmír.cz.