8. 4. 2022: Přednáška „Aktuální obchodní a investiční příležitosti v ČLR“

Zveme vás na online přednášku a diskusi na téma Aktuální obchodní a investiční příležitosti v ČLR“, která proběhne v pátek 8. dubna 2021 (9:15-10:45, v Teams, kód akce sr04h5p), v předmětu Čínská ekonomika (2SE533), ve vedlejší specializaci Čínská studia na Fakultě mezinárodních vztahů, VŠE v Praze.

Vystoupí pan Ing. Jan Bejkovský, Ph.D., vedoucí zahraniční kanceláře CzechTrade Severní Čína. Dr. Bejkovský je také autorem knihy Čínský ekonomický systém, kterou vydalo nakladatelství Grada v r. 2021.

Přednáška je součástí jarní série externích přednášek a diskusí s manažery i odborníky ze státní správy k vybraným tématům současného světa obchodu, investic a zahraničního podnikání – „Český obchod a investice v době pandemie II“,  kterou organizuje Katedra mezinárodních ekonomických vztahů a Centrum asijských studií na FMV, VŠE v Praze.

Přednáška je otevřená i pro nezapsané studenty a zájemce z VŠE. V případě, že byste se rádi zúčastnili, ale nejste z VŠE, zaregistrujte se na adrese stuchliz@vse.cz, nejpozději den před konáním akce. Do e-mailu napište vaše jméno a afilaci (pracoviště).

Změna programu vyhrazena.