Cena rektorky VŠE za prestižní publikaci za knihu R. Havlové a jejího týmu

Kniha PhDr. Ing. Radky Havlové, PhD. a jejího týmu, v němž působí i Ing. Aneta Hlavsová, BA a Ing. Kristýna Tamchynová z CAS a Střediska mezinárodních studií Jana Masaryka na Fakultě mezinárodních vztahů VŠE v Praze, získala Cenu rektorky VŠE za prestižní publikaci v r. 2018

Monografie Untangling the Mayhem: Crises and Prospects of the Middle East vyšla v nakladatelství Peter Lang, v sérii International Relations in Asia, Africa and the Americas a navazuje na projekt interní grantové agentury VŠE IGA VŠE, č. 9/2016: Crises in MENA and southwest Asia: democratisation, militancy and security.

Autorskému týmu gratulujeme!

K našim dalším monografiím viz ZDE.

 

PhDr. Ing. Radka Havlová, PhD. je odbornou asistentkou na Středisku mezinárodních studií Jana Masaryka VŠE v Praze (SMS JM). Věnuje se problematice etnických konfliktů, bezpečnosti, terorismu a kultuře v mezinárodních vztazích se zaměřením na Asii a zejména Blízký východ a izraelsko-palestinský konflikt. V současnosti přednáší na SMS JM problematiku etnických konfliktů v mezinárodních vztazích a Asie v mezinárodních vztazích v angličtině.

 

 

Fotografie obálky knihy je převzata z webu nakladatelství Peter Lang.