Letní škola v Nanchangu (Čína) pro studenty Čínských studií

Jiangxi University of Finance and Economics (JUFE, Nanchang, ČLR) vypisuje v červnu 2019 další ročník letní školy. Hlásit se mohou studenti vedlejší specializace Čínská studia na Fakultě mezinárodních vztahů (FMV), a to nejpozději do 31. ledna 2019, na adrese cas@vse.cz. Studenti budou vybíráni na základě odborných životopisů a motivačních dopisů v angličtině.

Letní škola proběhne v termínu 10.-23.6.2019. K programu viz přílohy výše.

FMV vybere 1 studenta, který nebude platit účastnický poplatek za letní školu + 3-5 studentů, kteří o letní školu budou mít zájem a účastnický poplatek (ve výši 1500 RMB) si uhradí sami. V poplatku za letní školu nejsou zahrnuty náklady na cestu do ČLR (hradí si každý z vybraných studentů samostatně). Zahrnuta je strava, ubytování a vstupné během doprovodných aktivit a výletů v rámci letní školy. Vybraní studenti si musí sami zajistit vízum do ČLR, za jehož vystavení se FMV nezaručuje a není zodpovědná.

FMV přispěje studentům FMV na účast na letní škole částkou 10 000 Kč (na základě akceptačního dopisu z JUFE).

V nabídce FMV pro letní semestr 2018-19 budou i další letní školy v Číně, otevřené i pro ostatní studenty fakulty.

Přiložené fotografie zaslaly studentky vedlejší specializace Čínská studia, které se účastnily letní školy v roce 2018.