Nabídka účasti na studentské konferenci na Balli

Indonéské velvyslanectví v Praze nabízí jedno místo na mezinárodní studentské konferenci – Bali Democracy Students Conference 2019, která se koná ve dnech 5. – 6. prosince 2019 (na Bali, v Indonésii). Náklady s cestou a pobytem (tj. ubytování, stravu, letenky) plně hradí indonéská ambasáda. Podrobné informace o konferenci viz níže.

Požadavky na žadatele v rámci výběrového řízení:

• Hlásit se mohou studenti bakalářského nebo magisterského studia (se zájmem o mezinárodní, sociální a politické otázky zejména o demokracii, ve věk 21-28 let (absolvování aspoň 4 semestrů studia).
  • Zájemci se dosud nikdy nezúčastnili BDSC (Bali Democracy Students Conference).
  • Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem, certifikáty TOEFL nebo IESL výhodou.
  • Aktivní účastník studentských organizací.
  • Aktivní uživatel sociálních sítí.

Zájemci musí předložit přihlášku a další potřebné dokumenty:

1. Vyplněnou přihlášku: Bali Democracy Students Conference form;
  2. životopis;
  3. doporučující dopis univerzity/fakulty;
  4. čestné prohlášení o účasti na celém programu;
  5. naskenovaný pas a ISIC;
  6. fotku;
  7. certifikát TOEFL nebo IELS (pokud máte);
  8. esej o max. 650 slovech na téma: Democracy and Inclusivity: Youth and Inclusive Digital Democracy;
  9. 30-sekundové video nahrané na platformu sociálních sítí, které obsahuje: a) krátké představení Vaší osoby; b) účastníkův pohled na Demokracii a inkluzivitu.

Přihlášky zasílejte přímo na indonéskou ambasádu na email paní Lucii Kristanto na email: m.lucia@indonesia.cz.

Termín pro zaslání přihlášek  je do 29.10. 2019.

Podrobné informace o programu viz ZDE: Invitation to BDSC