Netradiční rozhovor Terky Bartové (CAS a PR FMV) s taťkou o jejím studiu v zahraničí

Ponořte se s námi do netradičního rozhovoru otce s dcerou Terezou Bartovou z CAS a PR FMV a objevte svět očima této odvážné studentky, zatímco nás provází mezigenerační výměnou moudrosti a respektem mezi otcem a dcerou.

Během rozhovoru se dozvíme o jejím důvodu pro studium v zahraničí, o jejích cestách po světě a o tom, jaké přínosy ale i úskalí tato neuvěřitelná jízda přinesla.

Článek naleznete zde: Hovory s dcerou: O tom, že cesty za zkušenou školou nenahradíš

Studuje na FMV magisterský program Mezinárodní obchod. Na fakultě působí ve studentském PR týmu, díky kterému ji můžete slyšet jako jednu z moderátorek podcastu FMV odposlech. Na bakalářském stupni studia měla možnost vyjet na výměnný pobyt na univerzitu v Singapuru, do města často trefně přezdívaného „Asijská křižovatka“. Na ní přišla do kontaktu s nejrůznějšími asijskými národy a uvědomila si tak, ke kterému ji to táhne nejsilněji – k Indii. Zajímá se proto aktivně o její politické a ekonomické směřování, stejně jako o bohatou kulturu a základy jazyka.