Výběrové řízení FMV na stáže v CzechTrade v Asii

Pokud jste studentem/studentkou Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze a chcete vyjet na stáž do Asie, máte teď jedinečnou šanci!

Do konce října 2019 probíhá výběrové řízení na stáže v kancelářích Czech Trade po celém světě a v nabídce jsou dvě města v Indii, Bangalore a Mumbai, dále pak místa v Ho Či Min, Šanghaji, Soulu a Tel Avivu. Zajímavé pozice najdete samozřejmě i v jiných regionech, ne jen v Asii!

Stáž se uskuteční v letním semestru, a to v období leden/únor – květen/červen 2020 dle domluvy. Při výběru kandidáta se zohledňuje průměrný prospěch, velkou váhu má i motivační dopis a téma diplomové práce resp. nástin činnosti na stáži. Přihlásit se můžete až na 4 zahraničních zastoupení, o která máte zájem, stačí uvést pořadí preferencí.

Více informací o stáži najdete na stránkách FMV.