29. 11. 2019: Stáže v pobočkách CzechInvest v Tokiu a Šanghaji

Pokud jste studentem/studentkou Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze (FMV) a chcete vyjet na stáž do Asie, máte teď další šanci!

FMV vyhlašuje ve spolupráci s Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest výběrové řízení na stáže na zahraniční zastoupení agentury CzechInvest ve městech Tokio (Japonsko) a Šanghaj (Čína). Nabídka je určena pro studenty navazujícího magisterského studia FMV a bude uznána do studia za 15 ECTS jako 22F412 Zahraniční odborná stáž – dlouhodobá. Na stáž je možné čerpat finanční podporu ze stipendijního fondu FMV.

Termín stáže: únor – květen 2020

Koho hledáme? Samostatného a proaktivního studenta Fakulty mezinárodních vztahů, který chce získat neocenitelné zkušenosti v zahraničí a dozvědět se více o mezinárodním obchodu.

Termín pro přihlášku: 29.11.2019

Více informací o stáži najdete na stránkách FMV – v intranetu.