Výběrové řízení na pomocnou vědeckou sílu CAS

Centrum asijských studií při Fakultě mezinárodních vztahů (CAS) vypisuje výběrové řízení na obsazení tří míst u studentských pomocných vědeckých sil, v rozsahu 3–5 hodin týdně (max. 20 hodin měsíčně, od 1. února 2019, příp. dle dohody).

Zájemci (primárně z Fakulty mezinárodních vztahů) musí splňovat následující podmínky:

• výborná znalost českého a anglického jazyka (práce s anglickými dokumenty a se zahraničními partnery); znalost některého z asijských jazyků výhodou;
  • výborné organizační a komunikační schopnosti;
  • flexibilita, ochota učit se nové věci.

Pomocné vědecké síly se podílejí na organizaci akcí CAS, odborně zapojují do projektů CAS apod. Práce na CAS je odměňována ve formě studentského stipendia (vždy na konci semestru).

Žádosti o přijetí na místo pomocné vědecké síly (v podobě motivačních dopisů) spolu se strukturovaným životopisem posílejte do 20. prosince 2018, na adresu ředitelky CAS, doc. Ing. Zuzany Stuchlíkové, Ph.D. (stuchliz@vse.cz).