Výběrové řízení na pomocnou vědeckou sílu CAS na zimní semestr 2022-23

Centrum asijských studií vypisuje výběrové řízení na obsazení 1 místa pro studentské pomocné vědecké síly, v rozsahu 3–5 hodin týdně (max. 20 hodin měsíčně, od 1. 9. 2022).

Zájemci (primárně z Fakulty mezinárodních vztahů) musí splňovat následující podmínky:

• výborná znalost českého a anglického jazyka (práce s anglickými dokumenty a se zahraničními partnery); znalost některého z asijských jazyků výhodou, ale ne podmínkou;
  • výborné organizační a komunikační schopnosti;
  • schopnost zpracovávat grafické prvky pro webovou prezentaci a sociální sítě;
  • flexibilita, ochota učit se nové věci.

Pomocné vědecké síly se podílejí na organizaci akcí CAS, odborně zapojují do výzkumných i jiných projektů CAS, do správy sociálních sítí apod. Práce na CAS je odměňována ve formě studentského stipendia (vždy na konci semestru).

Žádosti o přijetí na místo pomocné vědecké síly (v podobě motivačních dopisů) spolu se strukturovaným životopisem posílejte do 5. června 2022, na adresu ředitelky CAS, doc. Ing. Zuzany Stuchlíkové, Ph.D. (stuchliz@vse.cz).