13.12.2018: Seminář a křest knihy R. Havlové a kol. „Untangling the Mayhem: Crises and Prospects of the Middle East“

Ústav mezinárodních vztahů, ve spolupráci se Střediskem mezinárodních studií Jana Masaryka a Centrem asijských studií na Fakultě mezinárodních vztahů VŠE v Praze, pořádají seminář a slavnostní křest knihy paní dr. Radky Havlové a jejího týmu „Untangling the Mayhem: Crises and Prospects of the Middle East.“

Křest s odborným programem proběhne 13. prosince 2018, od 16:30 hod., v knihovně Ústavu mezinárodních vztahů (Nerudova 3, Praha 1). Podrobnější informace a registrační formulář k akci najdete na této adrese.

Kniha PhDr. Ing. Radky Havlové, PhD. a jejího týmu, v němž působí i Ing. Aneta Hlavsová, BA a Ing. Kristýna Tamchynová ze Střediska mezinárodních studií Jana Masaryka a CAS, získala mj. Cenu rektorky VŠE za prestižní publikaci v r. 2018!

 

PhDr. Ing. Radka Havlová, PhD. je odbornou asistentkou na Středisku mezinárodních studií Jana Masaryka VŠE v Praze (SMS JM). Věnuje se problematice etnických konfliktů, bezpečnosti, terorismu a kultuře v mezinárodních vztazích se zaměřením na Asii a zejména Blízký východ a izraelsko-palestinský konflikt. V současnosti přednáší na SMS JM problematiku etnických konfliktů v mezinárodních vztazích a Asie v mezinárodních vztazích v angličtině.