26. 4. 2021: Přednáška Z. Nohy „Česko-korejské obchodní a investiční vztahy“

Zveme vás na online přednášku a diskusi na téma „Česko-korejské obchodní a investiční vztahy“, která proběhne v pondělí 26. dubna 2021 (11:00-12:30, v Teams), v rámci předmětu Ekonomická analýza regionů a trendů světové ekonomiky (2SE521), v magisterské vedlejší specializaci Ekonomická diplomacie na Fakultě mezinárodních vztahů, VŠE v Praze.

Vystoupí pan Ing. Zbyněk Noha, MBA, zástupce velvyslance, Velvyslanectví Česka v Soulu (Jižní Korea). Pan Noha je mj. absolventem Fakulty mezinárodních vztahů na VŠE v Praze a také programu (GE)MBA na China Europe International Business School (CEIBS) v Šanghaji.

Přednáška je součástí série externích přednášek a diskusí „Český obchod a investice v době pandemie“, které organizuje Katedra mezinárodních ekonomických vztahů a Centrum asijských studií na FMV VŠE v Praze.

Přednáška je otevřená i pro nezapsané studenty a zájemce či absolventy VŠE. Kód k přihlášení do Teams: 15yp6xr. V případě, že máte o akce zájem, a nejste z VŠE, zaregistrujte se na adrese  stuchliz@vse.cz, nejpozději 24. 4. 2021 (včetně). Do e-mailu napište vaše jméno a afilaci (pracoviště). Následně vám bude umožněn přístup do Teams.

Změna programu vyhrazena. Pro příp. další informace kontaktujte doc. Stuchlíkovou, garantku předmětu (stuchliz@vse.cz).