Série externích přednášek a diskusí „Český obchod a investice v době pandemie“

Katedra mezinárodních ekonomických vztahů a Centrum asijských studií na Fakultě mezinárodních vztahů vás zvou i v letním semestru 2020/2021 na sérii externích přednášek a diskusí, přinášející originální a praktické pohledy manažerů i odborníků ze státní správy k vybraným tématům současného světa obchodu, investic a zahraničního podnikání – „Český obchod a investice v době pandemie“.

Online přednášky a diskuse (v prostředí MS Teams) se konají v rámci kurzů 2SE521: Ekonomická analýza regionů a trendů světové ekonomiky (vedlejší specializace Ekonomická diplomacie) a 2SE533: Čínská ekonomika (vedlejší specializace Čínská studia), pod vedením doc. Zuzany Stuchlíkové.

Přednáška je otevřená i pro nezapsané studenty a zájemce z VŠE, stejně tak absolventy VŠEV případě, že máte o akce zájem, a nejste z VŠE, zaregistrujte se na adrese stuchliz@vse.cz, vždy nejpozději den před konáním přednášky či semináře. Do e-mailu napište vaše jméno a afilaci (pracoviště). Následně vám bude umožněn přístup do Teams.

Podrobnosti k přihlášení k akci přes Teams najdete na webových stránkách CAS (příp. klikněte v tabulce na název nadcházející akce).
Datum Téma Vystupující
26. 2.
(9:15)
CzechTrade a aktuální obchodní a investiční příležitosti v ČLR  Jan Bejkovský (vedoucí zahraniční kanceláře CzechTrade Severní Čína)