Dr. Jeremy Garlick o čínském vlivu ve střední a východní Evropě v diskusi TRT World

Náš kolega z Centra asijských studií a Katedry mezinárodních studií a diplomacie FMV VŠE (vyučuje rovněž ve vedlejší specializaci Čínská studia na Fakultě mezinárodních vztahů, VŠE v Praze), pan dr. Jeremy Garlick se na začátku února zúčastnil diskuse o čínském vlivu ve střední a východní Evropě a o iniciativě 17+1 turecké televize TRT. Celý záznam najdete na youtube ZDE.

Dr. Garlick je mj. autorem monografie „The Impact of China’s Belt and Road Initiative From Asia to Europe“, kterou vydalo v r. 2019 prestižní nakladatelství Routledge. Za tuto knihu získal v minulém roce i 2. místo v soutěži o nejlepší knižní publikace VŠE!